Bane Startliste, 1. Divisionsmatch 23.06.2013
9D1D2D3D4
D5D6D7D8H1
H2H3H4H5H6
H7H8

9, 2525m., 10p.

 Fri  Trine Beuchert Madsen         186760 Horsens OK               Beg
 Fri  Maya Nygaard Rahr             186805 Silkeborg OK             Beg
 Fri  Jonas Kokholm                 186768 Horsens OK               Beg
 Fri  Marie Møller Nielsen          186762 OK Pan Århus             Beg
 Fri  Line Møller Nielsen           186811 OK Pan Århus             D-12B
 Fri  Eline Rahbek Thyssen          186810 Horsens OK               Beg
 Fri  Karoline Beuchert Madsen      186806 Horsens OK               Beg
 Fri  Hanne Beuchert Madsen         186764 Horsens OK               Beg
 Fri  Ella Klærke Mikkelsen         149410 Horsens OK               Beg
 Fri  Johanne Skouboe               186824 Horsens OK               Beg
 Fri  Hjalte Laurits Frederiksen    186765 Silkeborg OK             Beg
 Fri  Magnus Poulsen                186809 Silkeborg OK             Beg
 Fri  Isak Egander Grøn             114258 OK Pan Århus             H-10
 Fri  Laura Holm Nielsen            155276 Horsens OK               D-10
 Fri  Anders Secher Thomsen         192625 OK Pan Århus             H-10
 Fri  Tobias Biering                184767 Silkeborg OK             H-10
 Fri  Theresa Skouboe               186384 Horsens OK               D-10

D1, 6100m., 19p.

11:04 Jette Dollerup                158401 OK Pan Århus             D35-
11:06 Karen Sieg                    173061 Horsens OK               D35-
11:08 Ane Linde                     485114 OK Pan Århus             D21-
11:10 Sofie Mathiasen               155287 Silkeborg OK             D21-
11:12 Sofie Skammelsen              139409 OK Pan Århus             D21-
11:14 Mette Wonsyld                 182151 Silkeborg OK             D35-
11:16 Anne Ekhard Edsen             483326 Aarhus 1900 Orientering  D-20
11:18 Rie Stenhøj Baun McGrail      173258 OK Pan Århus             D21-
11:20 Ledig Startnr                        NOTEAM                   D35-
11:22 Thora Samsø Fast              148521 Aarhus 1900 Orientering  D21-
11:24 Ida Bobach                    485180 Silkeborg OK             D21-
11:26 Ledig Startnr                        NOTEAM                   D35-
11:28 Runa Iversen                  141597 Horsens OK               D35-
11:30 Stine Bagger Hagner           118061 Silkeborg OK             D21-
11:32 Anne Rye Madsen               136159 Rold Skov OK             D35-
11:34 Irene K. Mikkelsen            155182 Horsens OK               D35-
11:36 Birgitte Halle                483323 Aarhus 1900 Orientering  D35-

D2, 5325m., 18p.

10:00 Anette Pind                   155288 Silkeborg OK             D45-
10:02 Anni Sørensen                 172987 OK Pan Århus             D45-
10:04 Anette Bagger Sørensen        118076 Silkeborg OK             D45-
10:06 Ledig Startnr                        NOTEAM                   D40-
10:08 Rikke Holm Jensen             186697 Horsens OK               D40-
10:10 Heidi Hinge Krogsgaard        171284 Silkeborg OK             D40-
10:12 Anne Møller Skaug             183368 OK Pan Århus             D40-
10:14 Tine Rasmussen                155418 Silkeborg OK             D40-
10:16 Lucia Aagaard                 184500 Herning Orienteringsklub D45-
10:18 Mette Edsen                   71553  Nordvest OK              D45-
10:20 Susanne Loft Thyssen          136128 Horsens OK               D40-
10:22 Ledig Startnr                        NOTEAM                   D40-
10:24 Rikke Lysemose Poulsen        173237 Silkeborg OK             D40-
10:26 Lone Dybdal                   186812 Aarhus 1900 Orientering  D45-
10:28 Jeanette Finderup             155425 OK Pan Århus             D40-
10:30 Mette Voldum Jørgensen        412678 Silkeborg OK             D45-
10:32 Hanne Møller Andersen         174996 OK Pan Århus             D45-
10:34 Inge Kølbæk Bonne             148516 Aarhus 1900 Orientering  D40-
10:36 Bettina Gjedde                95920  Mariager Fjord OK        D45-
10:38 Helle Nikkel                  129703 Viborg OK                D45-
10:40 Gitte Frandsen                410517 Aarhus 1900 Orientering  D45-
10:42 Mette Kokholm                 483308 Horsens OK               D40-

D3, 4375m., 15p.

11:14 Caroline Finderup             155424 OK Pan Århus             D-16
11:16 Susanne Baun                  167920 Horsens OK               D55-
11:18 Bente H. Ringive              179138 OK GORM                  D50-
11:20 Vibeke Jørgensen              136285 OK Pan Århus             D55-
11:22 Birte Sivebæk                 483052 Aarhus 1900 Orientering  D55-
11:24 Britt Hermanrud               413060 Silkeborg OK             D55-
11:26 Tove Straarup                 96050  Horsens OK               D55-
11:28 Anne Ellekrog                 148518 Aarhus 1900 Orientering  D50-
11:30 Ledig Startnr                        NOTEAM                   D50-
11:32 Claudia Schmidt Thomsen       117951 Horsens OK               D50-
11:34 Leysa Sørensen                139910 Silkeborg OK             D50-
11:36 Gerda Henriksen               192100 Aarhus 1900 Orientering  D55-
11:38 Emma Spanner                  127550 OK Pan Århus             D-16
11:40 Inga Jager                    132023 Silkeborg OK             D50-
11:42 Ledig Startnr                        NOTEAM                   D50-
11:44 Anna Spanner                  171126 OK Pan Århus             D-16
11:46 Birgit Rasmussen              483184 Aarhus 1900 Orientering  D55-
11:48 Marianne Damgaard             179108 OK GORM                  D50-
11:50 Anette Egander Grøn           95935  OK Pan Århus             D50-
11:52 Randi Jensen                  148504 Aarhus 1900 Orientering  D55-
11:54 Sofie Secher Thomsen          173090 OK Pan Århus             D-16
11:56 Tove Jakobsen                 410670 Silkeborg OK             D55-
11:58 Dorte Jenny Bak               184491 Aalborg OK               D50-
12:00 Britta Ank Pedersen           96046  Horsens OK               D50-
12:02 Lene Bank Hansen              129718 OK Vendelboerne          D55-
12:04 Berit M. Vendelbjerg          132035 OK Pan Århus             D55-
12:06 Asta Terkelsen                174753 OK GORM                  D50-
12:08 Trine Ravn                    90769  Horsens OK               D50-
12:10 Anette Ozol                   184502 Silkeborg OK             D50-

D4, 3250m., 11p.

10:01 Kirsten Bobach                150498 Aalborg OK               D60-
10:03 Ledig Startnr                        NOTEAM                   D60-
10:05 Lisbeth Thomsen               401681 Kolding OK               D65-
10:07 Birthe Helms                  90939  Silkeborg OK             D65-
10:09 Trille Ditlevsen              90973  Horsens OK               D60-
10:11 Inge Iversen                  95059  Mariager Fjord OK        D60-
10:13 Birthe Worm                   483183 Aarhus 1900 Orientering  D65-
10:15 Anne-Mette Kirkegaard         161301 Silkeborg OK             D60-
10:17 Ellen Thomsen                 97747  OK Vendelboerne          D65-
10:19 Susanne Gasbjerg              181101 Silkeborg OK             D60-
10:21 Bente Ingvardsen              485260 Holstebro OK             D60-
10:23 Ann Dorrit Hansen             155349 OK Djurs                 D60-
10:25 Ledig Startnr                        NOTEAM                   D60-
10:27 Lena Deleuran Nørgaard        483186 Aarhus 1900 Orientering  D65-
10:29 Lisbet Nielsen                155148 OK Vendelboerne          D60-
10:31 Vibeke Vogelius               488342 Silkeborg OK             D65-
10:33 Elin  Holm Jensen             140150 Horsens OK               D60-
10:35 Ansa MacLassen                95918  Mariager Fjord OK        D60-
10:37 Lene Kring Andersen           483314 Aarhus 1900 Orientering  D60-
10:39 Bente Østergaard              95945  Mariager Fjord OK        D60-
10:41 Inger Jensen                  179128 OK GORM                  D65-
10:43 Edith Sørensen                186588 Aalborg OK               D65-
10:45 Nelly Skammelsen              485186 Silkeborg OK             D60-
10:47 Rigmor Schou                  174650 Mariager Fjord OK        D65-
10:49 Pia Gade                      411606 Viborg OK                D60-
10:51 Jytte Larsen                  485182 Silkeborg OK             D65-

D5, 2725m., 10p.

10:49 Alice Hinge                   411670 OK Pan Århus             D70-
10:51 Aase Thyssen                  149409 Horsens OK               D70-
10:53 Lisbeth Møller Nielsen        90923  OK Pan Århus             D70-
10:55 Ellen Laustsen                483310 Aarhus 1900 Orientering  D70-
10:57 Ledig Startnr                        NOTEAM                   D70-
10:59 Birgit Grynderup              186590 Horsens OK               D70-
11:01 Ledig Startnr                        NOTEAM                   D70-

D6, 3375m., 13p.

10:01 Ledig Startnr                        NOTEAM                   D-14
10:03 Sara Lysemose Poulsen         173236 Silkeborg OK             D-14
10:05 Alberte Loft Thyssen          90928  Horsens OK               D-14
10:07 Ledig Startnr                        NOTEAM                   D-14
10:09 Katrine Spanner               171144 OK Pan Århus             D-14
10:11 Celine Hinge Krogsgaard       171278 Silkeborg OK             D-14
10:13 Maria Enevold Dahl            90770  OK Pan Århus             D-14
10:15 Karen Abildgård Poulsen       169791 Aarhus 1900 Orientering  D-14
10:17 Ida Hedver Thesbjerg          63342  Horsens OK               D-14

D7, 3375m., 13p.

10:19 Jytte Salmonsen               90942  Silkeborg OK             D35-B
10:21 Maiken Rahbek Thyssen         90972  Horsens OK               D35-B
10:23 Louise Kolind                 90925  Silkeborg OK             D21-B
10:25 Trine Kristensen              90764  OK Pan Århus             D35-B
10:27 Yannex Mo                     90771  Horsens OK               D-20B
10:29 Maria Søby Pedersen           148505 Aarhus 1900 Orientering  D21-B
10:31 Annett Lassen                 179107 OK GORM                  D35-B
10:33 Anna Marie Krog               90919  Silkeborg OK             D35-B
10:35 Minna Hald Andersen           136517 Rold Skov OK             D35-B
10:37 Anne Mette Hoffmann           485064 OK Pan Århus             D35-B
10:39 Lene Oustrup                  179124 OK GORM                  D35-B
10:41 Karin Biering                 413083 Silkeborg OK             D35-B
10:43 Hanne Gylling                 155368 Aarhus 1900 Orientering  D35-B
10:45 Lise J. Pedersen              90977  Silkeborg OK             D21-B
10:47 Rikke Winding                 148523 Aarhus 1900 Orientering  D21-B
10:49 Anita Klynge                  90983  Horsens OK               D35-B
10:51 Conny Birch                   148228 OK Djurs                 D35-B
10:53 Ledig Startnr                        NOTEAM                   D35-B
10:55 Lise Lotte Enevold Hansen     90765  OK Pan Århus             D35-B
10:57 Ulla Jensen                   179114 OK GORM                  D35-B
10:59 Susanne Høiberg               173489 Silkeborg OK             D35-B
11:01 Dorthe M. Johansen            183279 OK GORM                  D35-B
11:03 Ledig Startnr                        NOTEAM                   D35-B
11:05 Lone Secher Andersen          90980  OK Pan Århus             D35-B

D8, 3125m., 14p.

11:05 Line Cramon Frederiksen       86400  Silkeborg OK             D21-C
11:07 Rebecca Loft Thyssen          94310  Horsens OK               D-12
11:09 Johanne Biering               184768 Silkeborg OK             D-12
11:11 Ledig Startnr                        NOTEAM                   D-12
11:13 Gitte Mønster Jørgensen       90768  Horsens OK               D21-C
11:15 Nanna Lysemose Poulsen        173235 Silkeborg OK             D-12
11:17 Katinka Kilden                90981  OK Pan Århus             D-14B
11:19 Trine Poulsen                 90922  Silkeborg OK             D21-C
11:21 Ledig Startnr                        NOTEAM                   D-12
11:23 Rebecca Helene Hoffmann       90767  OK Pan Århus             D-20C
11:25 Lea Kokholm                   401443 Horsens OK               D-12
11:27 Astrid Gylling Hougaard       174999 Aarhus 1900 Orientering  D-12
11:29 Ida Juul Schiøtz              186386 Silkeborg OK             D-12

H1, 8050m., 20p.

10:00 Johan MacLassen               155324 OK Pan Århus             H21-
10:02 Josephine Dewett Kristensen   86748  OK Snab                  H21-
10:04 Giacomo Frattari              186761 OK Pan Århus             H21-
10:06 Kristian Vad                  485315 Horsens OK               H21-
10:08 Asbjørn Mathiasen             88409  OK Pan Århus             H21-
10:10 Jakob Ekhard Edsen            483325 Aarhus 1900 Orientering  H-20
10:12 Patrick McGrail               186808 OK Pan Århus             H35-
10:14 Søren Maarup                  488377 Kolding OK               H21-
10:16 Christian Bobach              485178 Silkeborg OK             H21-
10:18 Søren Vestergaard Christensen 148525 Aarhus 1900 Orientering  H21-
10:20 Niklas Ingwersen              186424 Horsens OK               H21-
10:22 Jens Ozol                     173469 Silkeborg OK             H35-
10:24 Carsten Thyssen               411994 Horsens OK               H35-
10:26 Jonathan Elvø Hansen          186766 Silkeborg OK             H-20
10:28 Ledig Startnr                        NOTEAM                   H35-
10:30 Torben Kristensen             86750  OK Snab                  H35-
10:32 Palle Korsbæk                 186769 OK Pan Århus             H21-
10:34 Anders Tversted               410390 Aarhus 1900 Orientering  H35-
10:36 Nicklas Mønster Jørgensen     409443 Horsens OK               H-20
10:38 René Rokkjær                  410493 OK Pan Århus             H35-
10:40 Søren Schwartz                411629 FIF Hillerød Orientering H21-
10:42 Heins Rye Madsen              136515 Rold Skov OK             H35-
10:44 Ledig Startnr                        NOTEAM                   H35-
10:46 Jacob Ingerslev Overvad       183345 OK Pan Århus             H-20
10:48 Anders S. Borggaard           148520 Aarhus 1900 Orientering  H21-

H2, 6100m., 19p.

10:00 Allan Hougaard                413098 Aarhus 1900 Orientering  H40-
10:02 Claus Grøn Lyngby             184872 OK GORM                  H45-
10:04 Allan Thesbjerg               413087 Horsens OK               H40-
10:06 Frederik Schiøtz              186387 Silkeborg OK             H40-
10:08 Kenneth Skaug                 183369 OK Pan Århus             H40-
10:10 Flemming Thyssen              184757 Horsens OK               H40-
10:12 Anders Edsen                  401460 Aarhus 1900 Orientering  H45-
10:14 Christian Wolsing             141831 Mariager Fjord OK        H40-
10:16 Claus Bobach                  63889  Aalborg OK               H40-
10:18 Ledig Startnr                        NOTEAM                   H45-
10:20 Mads Mikkelsen                185104 Horsens OK               H40-
10:22 Bjarne Hoffmann               485102 OK Pan Århus             H40-
10:24 Jacob Bang                    179121 OK GORM                  H40-
10:26 Mogens Finderup               155426 OK Pan Århus             H40-
10:28 Kim Poulsen                   175105 Aarhus 1900 Orientering  H40-
10:30 Jens B Christensen            184739 OK Vendelboerne          H45-
10:32 Flemming Adamsson             184753 Silkeborg OK             H45-
10:34 Morten Dahl                   184756 OK Pan Århus             H45-
10:36 Thomas Lindschouw             86559  Herning Orienteringsklub H45-
10:38 Michael Filyo                 411414 Silkeborg OK             H45-
10:40 Torben Lehn                   183287 OK GORM                  H40-
10:42 Kjeld Arildsen                97720  OK Vendelboerne          H40-
10:44 Andreas Skov                  185166 Herning Orienteringsklub H45-
10:48 Frank Dabelstein              483179 Aarhus 1900 Orientering  H45-
10:50 Søren Bak                     171055 Aalborg OK               H45-
10:52 Kjeld Froberg                 148522 Aarhus 1900 Orientering  H40-
10:54 Ledig Startnr                        NOTEAM                   H45-
10:56 Keld Hinge Krogsgaard         170899 Silkeborg OK             H40-
10:58 Søren Søgaard Nielsen         485316 Herning Orienteringsklub H45-
11:00 Per Mønster Jørgensen         183272 Horsens OK               H45-
11:50 Mads Vindegaard               184744 FIF Hillerød Orientering H45-

H3, 5325m., 18p.

10:44 Ole Søgaard                   128569 Horsens OK               H55-
10:46 Ole Jensen                    131159 Mariager Fjord OK        H50-
10:48 Bjarke Egholm Rude            155174 Silkeborg OK             H-16
10:50 Hans Jørgen Vad               186586 Horsens OK               H55-
10:52 Keld Østergaard               95928  Mariager Fjord OK        H55-
10:54 Jacob Skaanning Jørgensen     184754 Silkeborg OK             H-16
10:56 Ledig Startnr                        NOTEAM                   H50-
10:58 Michael Straube               411642 Horsens OK               H50-
11:00 Mads Møller Skaug             183367 OK Pan Århus             H-16
11:02 Keld Gade                     485225 Viborg OK                H55-
11:04 Jørgen Damgaard               186540 OK GORM                  H50-
11:06 Finn Hørup Nielsen            149419 OK Vendelboerne          H55-
11:08 Poul Erik Buch                174604 OK GORM                  H55-
11:10 Stig Barrett                  174794 Viborg OK                H55-
11:12 Orest Kotylo                  175513 Silkeborg OK             H50-
11:14 Christian Ingerslev Overvad   140119 OK Pan Århus             H50-
11:16 Mogens Hagner                 140742 Silkeborg OK             H55-
11:18 Martin Ringive                179137 OK GORM                  H50-
11:20 Ledig Startnr                        NOTEAM                   H50-
11:22 Peter Føns Knudsen            179113 OK GORM                  H55-
11:24 Franz Thomsen                 120987 Randers OK               H50-
11:26 Kent Lodberg                  410901 OK Pan Århus             H50-
11:28 Anker Møller                  185204 Silkeborg OK             H50-
11:30 Keld Abrahamsen               402217 Aarhus 1900 Orientering  H55-
11:32 Carl Malling                  483044 Randers OK               H55-
11:34 Jan Hauerslev                 186752 OK Pan Århus             H50-
11:36 Mathias Mønster Jørgensen     183269 Horsens OK               H-16
11:38 Jens Børsting                 410511 Silkeborg OK             H50-
11:40 Erling Trankjær               184774 Holstebro OK             H55-
11:42 Henning Hansen                184749 Horsens OK               H55-
11:44 Søren Germann                 183284 OK GORM                  H50-
11:46 Torben Sørensen               155395 Horsens OK               H55-
11:48 Mogens Christensen            117954 OK Vendelboerne          H55-
11:50 Lars Vindegaard               184745 OK Roskilde              H50-
11:52 Lars Otte                     125737 Rold Skov OK             H50-
11:54 Jonas Abildgård Poulsen       407443 Aarhus 1900 Orientering  H-16
11:56 Lars Ozol                     175756 Silkeborg OK             H50-
11:58 Jess Rasmussen                173191 Viborg OK                H55-
12:00 Vagn Pedersen                 410912 Aarhus 1900 Orientering  H50-
12:02 Torben Utzon                  485105 OK Pan Århus             H50-
12:04 Ole Binder                    179104 OK GORM                  H55-
12:06 Laurits Bidstrup Møller       407663 Silkeborg OK             H-16
12:08 Klaus Wolsing                 95933  Mariager Fjord OK        H50-
12:10 Henrik Dagsberg               186383 OK Pan Århus             H55-

H4, 4375m., 15p.

10:00 Knud Vogelius                 488341 Silkeborg OK             H65-
10:02 Niels Jørgen Iversen          95060  Mariager Fjord OK        H60-
10:04 Gunnar Gjermandsen            184751 Horsens OK               H60-
10:06 Ledig Startnr                        NOTEAM                   H60-
10:08 Hans R. Vendelbjerg           148229 OK Pan Århus             H60-
10:10 Kai Ø. Laursen                186589 Aalborg OK               H60-
10:12 Peer Straarup                 96051  Horsens OK               H60-
10:14 Claus Faber                   152745 Silkeborg OK             H65-
10:16 Jørn Blom                     95927  Mariager Fjord OK        H60-
10:18 Kaj Kaspersen                 184501 Herning Orienteringsklub H60-
10:20 Frank Linde                   184746 OK Pan Århus             H60-
10:22 Ole Jørgensen                 411597 Aarhus 1900 Orientering  H65-
10:24 Eigil Skammelsen              485185 Silkeborg OK             H65-
10:26 Asbjørn Maintz Andersen       401741 Aarhus 1900 Orientering  H60-
10:28 Bent Skjoldborg               97707  OK Vendelboerne          H65-
10:30 Lars Ole Kopp                 488262 Karup OK                 H60-
10:32 Ledig Startnr                        NOTEAM                   H60-
10:34 Karl Ditlevsen                184755 Horsens OK               H65-
10:36 Poul Egander Grøn             95941  OK Pan Århus             H60-
10:38 Max Hansen                    131198 OK Djurs                 H65-
10:40 Henning Larsen                411641 Horsens OK               H65-
10:42 Jan Petersen                  97786  OK Vendelboerne          H65-
10:44 Anders Ingvardsen             485261 Holstebro OK             H60-
10:46 Poul Bobach                   184862 Aalborg OK               H65-
10:48 Frede Truelsen                485301 Holstebro OK             H65-
10:50 Knud Fjordvald                174726 Silkeborg OK             H60-
10:52 Søren Elkjær                  135943 Viborg OK                H65-
10:54 Finn Ingwersen                312759 Horsens OK               H60-
10:56 Erling Nørgaard               401611 Aarhus 1900 Orientering  H60-
10:58 Peter Lorenzen                179123 OK GORM                  H60-
11:00 Bjarne Christensen            175537 Silkeborg OK             H60-
11:02 Tage Baun                     179126 Horsens OK               H65-
11:04 Bent Fenger Jensen            410091 Randers OK               H60-
11:06 Ulf Mogensen                  155317 Aalborg OK               H60-
11:08 Troels Jensen                 129847 Horsens OK               H65-
11:10 Jørn Thomsen                  401379 Kolding OK               H65-
11:12 Chris Krogh                   148514 Aarhus 1900 Orientering  H60-

H5, 3200m., 11p.

10:01 Clive Allen                   143623 Silkeborg OK             H70-
10:03 Harvy Ilsøe                   409457 Horsens OK               H70-
10:05 Vagn Lidegaard                155340 Mariager Fjord OK        H70-
10:07 Asmus Wonsyld                 480625 Silkeborg OK             H70-
10:09 Ole Rasmussen                 152747 Køge OK                  H70-
10:11 Preben Munk                   485248 Viborg OK                H70-
10:13 Bent Nielsen                  485243 OK Pan Århus             H70-
10:15 Ole F. Thomsen                97704  OK Vendelboerne          H70-
10:17 Knud Sørensen                 184750 OK Pan Århus             H70-
10:19 Jørgen Thyssen                142229 Horsens OK               H70-
10:21 Arne Pedersen                 95919  Mariager Fjord OK        H70-
10:23 Poul Nøhr                     408447 Silkeborg OK             H70-
10:25 Jørgen Jensen                 184758 Horsens OK               H70-
10:27 Jørgen Krog                   485405 Silkeborg OK             H70-
10:29 Finn Grynderup                136355 Horsens OK               H70-
10:31 Ledig Startnr                        NOTEAM                   H70-
10:33 Hans Jørgen Simonsen          155149 OK Pan Århus             H70-
10:35 Erik Anders Jensen            485181 Silkeborg OK             H70-
10:37 Ole Jensen                    131192 Rold Skov OK             H70-
10:39 Karsten Hinge                 485416 OK Pan Århus             H70-
10:41 Herluf Jensen                 407728 Svendborg OK             H70-
10:43 Palle Møller Nielsen          173013 Odense OK                H70-
10:45 Ledig Startnr                        NOTEAM                   H70-
10:47 Evald Laustsen                483309 Aarhus 1900 Orientering  H70-

H6, 4525m., 15p.

10:01 Ledig Startnr                        NOTEAM                   H-14
10:03 Andreas Bock Bjørnsen         184747 OK Pan Århus             H-14
10:05 Ledig Startnr                        NOTEAM                   H-14
10:07 Andreas Frandsen              410516 Aarhus 1900 Orientering  H-14
10:09 Andreas Bagger Hagner         184748 Silkeborg OK             H-14
10:11 Jens Kobæk Edsen              88675  Nordvest OK              H-14
10:13 Victor Kristensen             86749  OK Snab                  H-14
10:15 Mikkel Holm Nielsen           155277 Horsens OK               H-14
10:17 William Back Kranker          184752 OK Pan Århus             H-14

H7, 4525m., 15p.

10:19 Tommy Jensen                  148524 Aarhus 1900 Orientering  H35-B
10:21 Mogens Henriksen              172960 Silkeborg OK             H35-B
10:23 Alf Holger Petersen           183276 OK GORM                  H35-B
10:25 Ledig Startnr                        NOTEAM                   H35-B
10:27 Thomas Nikolajsen             173075 Horsens OK               H35-B
10:29 Erik Jensen                   179127 OK GORM                  H21-B
10:31 Allan Skouboe                 411598 Horsens OK               H35-B
10:33 Helmuth Hilden                124643 Rold Skov OK             H35-B
10:35 Ledig Startnr                        NOTEAM                   H35-B
10:37 Henning Mindstruplund         172988 Horsens OK               H35-B
10:39 Christian Biering             186689 Silkeborg OK             H35-B

H8, 3125m., 14p.

10:41 Claus Poulsen                 173259 Silkeborg OK             H21-C
10:43 Noah Tristan Hoffmann         173257 OK Pan Århus             H-12
10:45 Jacob Klærke Mikkelsen        149411 Horsens OK               H-12
10:47 Ledig Startnr                        NOTEAM                   H-12
10:49 Søren Møller Skaug            183366 OK Pan Århus             H-12
10:51 Ledig Startnr                        NOTEAM                   H-12
10:53 Elias Hinge Krogsgaard        171286 Silkeborg OK             H-12
10:55 Christian Thorgersen          173282 OK Pan Århus             H-20C
10:57 Lasse Fenger Vad              485318 Horsens OK               H-12
10:59 Hugo Hedegaard                172979 Silkeborg OK             H21-C
11:01 Erik Hedver Thesbjerg         155419 Horsens OK               H-12
11:03 Tobias Andreæ Christensen     172981 Silkeborg OK             H-14B
mDivision, Version 1.15b, Licens: Nordvest OK